21.10.2019

Jak se liší Seat Ibiza od konkurenčního automobilu Škoda Fabia?

Seat Ibiza je automobil se sportovním vzhledem. Hlavním konkurentem automobilu Seat Ibiza je automobil. Škoda Fabia. Oba automobily nabízejí dostupnou cenovou variantu s optimální výbavou automobilu. Seat Ibiza má však komfortnější interiér. U automobilu Seat Ibiza vás také potěší sportovní vzhled v exteriéru i v interiéru.

Palubní deska v automobilu Seat Ibiza je velice povedená

V interiéru automobilu Seat Ibiza vás uchvátí především palubní deska. V sedačkách se budete cítit velmi uvolněně. Tento pocit vám zůstane i při řízení. Sedačku i volant si můžete nastavit do několika možných stran. Výkup aut stanovuje cenu nového automobilu Seat Ibiza na částku 220 000 Kč. Je to vyšší cena než za automobil Škoda Octavia.

Jak koupit automobil Seat Ibiza levněji?

Výkup vozidel tvrdí, že při zakoupení 4 roky starého automobilu zaplatíte 220 000 Kč za vůz Seat Ibiza v plné výbavě. Můžete se tak rozhodnout, jestli chcete nový, ale ořezaný automobil, nebo starý, ale s plnou výbavou. Také si však budete muset připlatit za pneumatiky.

Interiér v automobilu Seat Ibiza je velice dobře rozmístěný

Řízení automobilu Seat Ibiza je velice jednoduché. Všechny ovladače jsou na správném místě. Rozmístění ovládacích prvků má svoji dobrou logiku. Nejdříve se však na toto rozmístění budete muset zvyknout. Jen tempomat je u automobilu Seat Ibiza zklamáním. Navolená rychlost se totiž nikde nezobrazuje a vy tak budete muset čekat, až se k nastavené hranici přiblížíte. Automobil Seat Ibiza má velice povedená alu kola, která jsou nosným prvkem exteriéru automobilu.