15.02.2019

Kde sehnat levné náhradní díly na tvůj vůz?

Máš doma auto a snažíš se jej udržovat? Docela autům rozumíš, takže si zvládneš řadu závad opravit sám? Případně alespoň umíš vyměnit pneumatiky, olej, nasadit nově stěrače, zpětná zrcátka apod. Lehčí úkony ti tedy nedělají problém, takže pokud se něco na tvém autíčku porouchá, snažíš se nejprve přijít na problém sám? Pak jistě čas od času řešíš, kde pořídit onen náhradní díl, který zrovna potřebuješ. Jestliže tě spíše zajímají levnější autodíly, pak jistě oceníš tip na jeden suprový e-shop.

Máme na mysli internetového prodejce Pietro-eshop.cz, který se specializuje na levné neznačkové autodíly, které jsou ideální zejména pro starší vozy. Jistě mi dáš za pravdu, že není jak originální náhradní díl, nicméně často nemá smysl kupovat mnohem dražší autodíl, jen proto, že je značkový, když víš, že vydrží dalších 150 000 km, ale tvoje auto najede tak maximálně stovku. Zbytečně tedy vyhodíš peníze, když můžeš sáhnout po levnějším řešení.

Když cítíš, že budeš muset u svého automobilu měnit alternátor, tlumiče, brzdové destičky či výfuk, nekupuj takový díl ve značkových servisech, ale zkus nejprve mrknout na Pietro-eshop.cz. Nabídka náhradních dílů je zde opravdu široká. Sortiment je zaměřen na řadu běžně u nás vídaných vozů, jako je Škoda, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Ford, Audi, BMW i dalších.

Pakliže by se náhodou stalo, že bys potřeboval zakoupený náhradní díl reklamovat, vyřízení reklamace probíhá velmi rychle tak, abys neměl svůj automobil dlouho odstaven a mohl si jej co nejdříve opravit. Jestli se potřebuješ před nákupem přesvědčit, zda se ti vyplatí na e-hopu nakoupit, možná tě přesvědčí kladné komentáře na heureka.cz, zbozi.cz, aukro.cz.