09.12.2019

Nejdražší myčka aut – co vám může nabídnout?

O stylu každého muže vypovídá bezpochyby jeho auto, a to jak svou barvou, tak i typem a křivkami. Aby bylo ale auto reprezentativní, musí být perfektně nablýskané. V České republice existuje spousta myček aut, které nabízí jak automatické programy, tak i ruční mytí. Ceny se pohybují v řádech stovek korun. Ale co nabízí nejdražší myčka na světě a kolik byste si za umytí svého čtyřkolého miláčka zaplatili?

Pokud o své auto rád pečujete, pak nejste zastánce názoru spousty lidí: „Stačí, až zaprší.“ Potrpíte-li si na vzhledu a eleganci svého vozidla, pak mu dopřejete kvalitní služby v myčce na auto. Automobil bude vypadat skvěle, sice se nedostane až na tlumiče, ale určitě je výhodné automobil pravidelně umývat. Dáte přednost levnější či nákladnější variaci?

Chcete-li dopřát svému autíčku ty nejlepší služby na světě, pak se vydejte do Anglie, ale nezapomeňte si vzít o několik set liber navíc. V Anglii žije auto-šílenec Gurcharna Sahotu, který se před více než pěti lety začal věnovat neobvyklému byznysu ve světě automobilů. Začal se umývaným automobilům nadprůměrně věnovat. Tento člověk má na auto esa v rukávu a z jeho rukou vyjede nablýskané auto, které ani nepoznáte.

Cena služeb

Gurcharna Sahotu si sice účtuje za umytí vašeho vozidla 11 200 USD, ale vašemu autu budou dopřány ty nejkvalitnější služby na světě. Zrcátka budou vyleštěná tak, že se vám bude zdát, jako by to nebylo ani zrcadlo. Auto vám leští několik týdnů, používá asi 100 různých prostředků, vosků a rozpouštědel. Můžete se těšit na excelentní výsledek. Vaše Škoda Fabia může být umytá jako ještě nikdy předtím.

To ale není vše, co Sahota používá. Ke své práci využívá také mikroskop, s nímž může identifikovat škrábance menší, než vůbec vaše oko rozliší. Své auto dávají tomuto šílenci do parády mnohé celebrity a automobiloví závodníci, kteří svému autu chtějí dopřát jen to nejlepší.

Budou vyčištěny zimní pneumatiky, interiér, ale také zakryty všechny škrábance, které na vozidle sami nevidíte.