14.10.2019

Seat Ibiza je konkurenceschopný automobil

Srovnání automobilů Seat Ibiza a Škoda Fabia

Seat Ibiza je povedený automobil se sportovním vzhledem. Hlavním konkurentem automobilu Seat Ibiza je Škoda Fabia. Škoda Fabia a Seat Ibiza jsou však vzhledově zcela odlišná auta. Seat Ibiza má rozhodně povedenější interiér automobilu. Interiér auta Seat Ibiza nepůsobí jako levnější varianta konkurenčních vozů.

Pohodlnost nastupování do automobilu Seat Ibiza

Když budete nastupovat do automobilu Seat Ibiza, tak si musíte dávat velký pozor na ostrý roh dveří. O ostrý roh můžete zavadit oblečením nebo vlastním tělem. Sedadlo auta Seat Ibiza je postaveno níže než v automobilu Škoda Fabia. Vstup do automobilu Seat Ibiza není příliš pohodlný. Výkup aut stanovuje cenu auta Seat Ibiza v základní verzi na 220 000 Kč. Tato cena však není příliš přívětivá, jelikož i Škoda Octavia stojí méně.

Seat Ibiza je konkurence schopný automobil

Výkup vozidel dodává, že cena automobilu Seat Ibiza v základní verzi je konkurence schopná. Seat Ibiza má i velice dobrý poměr mezi cenou a výbavou. Seat Ibiza v plné verzi stojí až 450 000 Kč. Proto je lepší koupit si 3 roky ojetý automobil Seat Ibiza, kde může být cena až poloviční. Ceny pneumatik však padají ještě rychleji. Pneumatiky je však potřeba vyměnit.

V automobilu Seat Ibiza se sedí velice příjemně

Posezení v automobilu Seat Ibiza je velice příjemné. Sedadla vás budou optimálně držet i v zatáčkách. Sedadla mají standardní výškové nastavení. Volant v automobilu Seat Ibiza je nastavitelný ve dvou osách. Středový sloupek je velice blízko k řidiči. Seat Ibiza má výborná alu kola, která jsou vzhledově velice povedená.