20.09.2019

Test automobilu Fiat Scudo Panorama

Recenze automobilu Fiat Scudo Panorama

Automobil Fiat Scudo Panorama se může stát vašim výborným rodinným společníkem na cestách. Vůz Fiat Scudo Panorama pojme až 8 lidí a také mnoho zavazadel. Fiat Scudo Panorama stojí s pohonem všech kol 1 000 000 Kč, což může být jediné kritérium, které rozhodne o tom, že si tento automobil nepořídíte. Výkup aut však automobil Fiat Scudo Panorama nabízí levněji.

Ojetý automobil Fiat Scudo Panorama koupíte levněji

Výkup vozidel vykupuje 3 roky staré automobily Fiat Scudo Panorama o 300 000 Kč méně. Můžete tak zakoupit Fiat Scudo Panorama za 700 000 Kč, což už je o mnoho méně. To už není špatná cena za auto, které spolehlivě doveze 8 lidí a zavazadla po dálnici, po sněhu či po polní cestě.

Levnější varianta automobilu Fiat Scudo Panorama

Automobil Fiat Scudo Panorama můžete získat ještě levněji, pokud si odpustíte třeba pohon na všechna čtyři kola. Takový automobil sice nemůžete používat v terénu, ale na normální ježdění to stačí. Nový Fiat Scudo Panorama s pohonem na dvě alu kola získáte za 700 000 Kč a ojetý za 500 000 Kč.

Bez čeho se ještě obejdete?

Pokud chcete ušetřit ještě více, tak se také můžete obejít bez uzávěrky zadního diferenciálu či bez ochranných plechů na podvozku. Pneumatiky na automobilu musíte mít však stále kvalitní, protože zvyšují bezpečnost a snižují spotřebu automobilu.