24.09.2019

Test automobilu Hyundai Elantra

Hyundai Elantra je velice vydařeným modelem automobilky Hyundai. Hyundai Elantra je čtyřdveřový sedan, který si hravě poradí s konkurencí. Hyundai Elantra patří do nižší střední třídy kompaktních sedanů. Výkup aut zjistil cenu nového automobilu, která je 300 000 Kč.

Menší cena za automobil Hyundai Elantra

Výkup vozidel doporučuje kupovat 3 roky staré automobily, protože takové automobily stojí až o polovinu méně. Mezi konkurenty automobilu Hyundai Elantra se řadí Renault Fluence, Ford Focus, Mazda 3, VW Jetta a Chevrolet Cruze. V žebříčku jsou lépe umístěné automobily s prostorným kufrem.

Přednosti automobilu Hyundai Elantra

Hyundai Elantra má odlehčená alu kola, která výrazně prospívají jízdě. Hyundai Elantra se však řadí mezi nekratší automobily v nižší střední třídě. Také se jedná o nejnižší automobil v kategorii aut. Je vhodný tedy pro ty, kdo nechtějí rozměrný automobil. Není však vhodný pro ty, kteří vedle sebe potřebují více prostoru.

Hyundai Elantra je rychlým a hbitým automobilem

Hyundai Elantra má rozvor kol 2,7 metrů, což je nejvíce v kategorii. Díky všem těmto parametrům je automobil Hyundai Elantra velice pružný a v zatáčkách rychlý. Automobil Hyundai Elantra má nové pneumatiky, které umožňují jízdu i za ztížených provozních podmínek.