03.10.2019

Ve své třídě netradiční automobil Hyundai Elantra

Netradiční automobil Hyundai Elantra ve své třídě

Hyundai Elantra je nejkratší a nejmenší sedan nižší střední třídy. Hyundai Elantra má ovšem velmi velký rozvor kol. Díky tomu získat automobil Hyundai Elantra vynikající jízdní vlastnosti především v zatáčkách. Výkup aut zjistil cenu automobilu Hyundai Elantra, která činí 300 000 Kč.

Jak získat automobil Hyundai Elantra levněji?

Výkup vozidel doporučuje zakoupit 3 roky starý automobil, který vás vyjde až o poloviny levněji. Hyundai Elantra má velice prostornou kabinu, což je navzdory rozměrům automobilu velice překvapivé. Je však velmi nízká, a proto prostor nad hlavou není dostatečný.

Objem kufru vozu Hyundai Elantra

Objem kufru automobilu Hyundai Elantra je velice dobrý: 485 litrů. Hlavně díky malým rozměrům je toto číslo velice překvapivé. Automobil Hyundai Elantra je překvapující hlavně z toho hlediska, že dokáže vytvořit prostornou kabinu navzdory malým rozměrům. Hyundai Elantra má výborná alu kola, která báječně sedí na vozovce.

Stejná motorizace automobilu Hyundai Elantra

Motorizace automobilu Hyundai Elantra je stejná. Žádnou změnu tedy čekat nemusíte. Výkon stále zůstává na 97 kW, což je pro běžné používání dostačující. Motorům však chybí turbo. Proto je automobil Hyundai Elantra někdy až příliš vláčný. Pochválit můžeme nové pneumatiky na automobilu, které jsou určené do ztížených jízdních podmínek.