27.08.2019

Partnerka slaví narozeniny – co jí koupit?

Narozeniny tvé partnerky se blíží. Už jsi přemýšlel, čím ji letos překvapíš? Není jednoduché najít originální dárek, který by byl jednak praktický, jednak unikátní. Tvou výhodou je, že ženám vyhovíš čímkoliv – parfémem, kosmetikou, ale také elektronickou cigaretou. V dnešním článku ti dáme pár tipů, které tě určitě nezklamou, ba naopak potěší.

Ženy a kosmetika

Určitě sis všiml, že tvá partnerka si potrpí na kosmetice. Ale odhadnout, jaká kosmetika jí bude sedět, je nelehký úkol, a proto se zaměř spíše na praktický dárek – kosmetický kufřík. Jestliže má tvá drahá polovička kosmetiku rozházenou po stole, na poličkách či ve skříni, pak jí dejte něco, díky čemuž bude mít ve své kosmetice přehled. Originální kosmetický kufřík můžeš koupit v různých velikostech a barvách. Podívej se tedy, kolik kosmetiky má tvá žena k dispozici, a podle toho velikost vyber.

Z kosmetického světa bychom ti mohli ještě doporučit luxusní parfém, který rozhodně žádnou ženu neurazí. Takový parfém můžeš koupit nejen své lásce, ale také mamince a kamarádce. Velmi oblíbené značky jsou Gucci, Bvlgari, Dolce & Gabbana, Lacoste či Versage.

Čím potěšit kuřačku?

Jestliže tvá partnerka kouří a nerad čucháš nepříjemný nikotinový zápach, můžeš jí koupit jako dárek k narozeninám elektronickou cigaretu. Co to elektronická cigareta je? Není člověk, který by o ní neslyšel. Je to fenomén posledních let. Do elektronické cigarety se dává tekutá náplň e-liquid, která obsahuje čistý nikotin. Tato náplň nezapáchá a při jejím kouření je šetrnější ke zdraví tvé partnerky. Navíc už nemusíš cítit nepříjemný tabákových zápach, když si půjde tvá žena zapálit.

Adrenalinové dárky

Ale jestliže chceš sáhnout po něčem originálním, i když nehmotném, zvol adrenalinové dárky, které potěší spíše ženy akčního charakteru. Jestliže tvá žena vyhledává vzrušení, akci a adrenalin, pak jsou pro ni adrenalinové dárky jako stvořené. A co se ti v této kategorii nabízí?

  • tandemový seskok padákem
  • bungee jumping
  • zorbing
  • let stíhačkou
  • vyhlídkové lety