26.08.2019

Přípravky na hubnutí jako vánoční dárek pro ženu

Sledujete, jak se snaží vaše partnerka zhubnout? Změnila jídelníček, zařadila do svého programu pohyb, ale kila nechtějí jít dolů? V takovém případě spousta žen začne přemýšlet nad užíváním doplňků stravy na hubnutí. V současné době existuje spousta těchto přípravků, z nichž většina nefunguje. Potěšte svou drahou polovičku a kupte jí k Vánocům kvalitní přípravky na hubnutí, které jsou založené na čistě přírodní bázi.

K redukci tělesné hmotnosti slouží produkt Euniké Red, který obsahuje vlákninu ActiStar a také řasu Chlorella. Pamatujte, že čím nižší je glykemický index, tím lepší. Cílem je totiž, aby si vaše partnerka zlepšila trávení, ale zároveň odbourávala efektivně tuk z těla.

Dárkové balíčky pro každou ženu

Velmi oblíbeným e-shopem, který se specializuje na produkty založené na čistě přírodní bázi, je www.cistamedicina.cz. Internetový obchod nabízí dárkové balíčky pro ženy a jedním z nich je dárkový balíček, který obsahuje Euniké s řasou Chlorella. Tento balíček můžete tedy své partnerce zakoupit pod vánoční stromeček.

V balení se nachází Euniké silver, Euniké green a Euniké red. Varianta silver slouží k detoxikaci organismu neboli očistě organismu, kterou vaše žena při hubnutí potřebuje. Půjde tak shazování nadbytečných kil snáze. Euniké green je pro podporu imunity a varianta red slouží pro ženy, které se chtějí udržet v dobré kondici a potřebují shodit pár kilogramů.

Liposukční přístroj jako dárek

S odstraněním přebytečného tuku souvisí také liposukce. Chcete-li být štědrým Ježíškem, jako dárek pro ženu můžete zakoupit ještě navíc ultrazvukový kavitační přístroj, který slouží pro domácí liposukci. Takový přístroj stojí kolem 6 000 Kč a vaše žena již nemusí pravidelně podstupovat neinvazivní liposukci ve specializovaném studiu.

Která žena by si takové dárky pod stromečkem nepřála?!