22.06.2019

Mějte hodinky Adidas jako David Beckham

Hodinky jsou dnes nejen ukazatelem času, ale mohou se stát stylovým módním doplňkem. Na světovém trhu působí celá řada společností, která nabízí hodinky, ať už v elegantním či sportovním duchu. Mezi nejoblíbenější bezpochyby patří hodinky Adidas, které dnes nocí slavné osobnosti, jako je David Beckham či Rafael Nadal. Hodinky Adidas jsou zdobené logem „Trefoi“, které je symbolizováno trojlístkem se třemi pruhy. Hodinky Adidas, stejně jako oblečení této značky, kladou důraz na kvalitu, osobitý styl a jedinečný design. Na trhu jsou hodinky Adidas vydány jak v dámské, tak i pánské kolekci.

Hodinky Orient s excelentním designem

Na oblíbenosti neztrácí ani hodinky Orient, které jsou na trhu od roku 1901. Za dobu své působnosti společnost vydala již celou řadu kolekcí, které se postupně měnily svým vzhledem. Dnes jsou hodinky Orient oblíbené díky atraktivnímu a originálnímu vzhledu. Výroba je prováděna pod moderními technologiemi a za přítomnosti vysoce kvalitních materiálů. Hodinky Orient kladou důraz na nadčasový design, který kombinuje eleganci s atraktivností. Hodinky nejsou investicí na pár měsíců, ale na pár let, a proto se investice do kvality rozhodně vyplatí.

Luxusní hodinky Lacoste

Francouzská společnost Lacoste, jejíž založení se datuje v roce 1933 tenistou Reném Lacostem, přivedla na trh kromě elegantního oblečení také hodinky. Hodinky Lacoste nadchnou svým luxusním nádechem, působí nadřazeným stylem. Hodinky Lacoste jsou zdobeny tradičním symbolem značky – krokodýlem. Hodinky Lacoste dokázaly zkombinovat originalitu s elegancí. Budou na vaší ruce působit nejen jako ukazatel času, ale i stylový módní doplněk. Ať už vás čeká důležitá pracovní schůzka, rande, nebo se chystáte na oslavu, hodinky Lacoste se stanou vaším věrným společníkem. Vždy dorazíte včas.