20.05.2019

Naučte se hovorovou angličtinu

Jak se naučit základy hovorové angličtiny?

Při běžné komunikace v anglickém jazyce spolu lidé nemluví spisovnou angličtinou. Pro běžnou komunikaci lidé používají hovorovou angličtinu. Pokud chcete dobře porozumět lidem v zahraničí, tak se musíte naučit základy hovorové angličtiny. Poté se však musíte naučit rozlišovat mezi hovorovou angličtinou a formální angličtinou. Použití hovorové angličtiny ve škole by vás mohlo stát špatnou známku i velký průšvih. Při použití formální angličtiny na ulici se na vás lidé budou dívat jako na nenormálního člověka. Jazyková škola Frýdek Místek vás naučí základy hovorové angličtiny i správnému rozeznávání slov.

Učení hovorové angličtiny jiným způsobem

Hovorovou angličtinu se můžete snadno naučit i doma. Odborné literatury věnující se hovorové angličtině není dostatek. Proto musíte používat jiné výukové pomůcky, které jsou mnohdy zábavnější. Jazykové kurzy Ostrava vám dají tip na dobré filmy s hovorovou angličtinou.

Učení hovorové angličtiny z filmů

Ve filmech jsou velmi hojně používané hovorové výrazy. Ve filmech se tedy mluví stejně jako na ulici. Film se spisovnou angličtinou by byl přeci divný. Výběr filmů na DVD je opravdu obrovský. Na výběr máte z amerických, britských, skotských i australských filmů. Kurzy angličtiny vydávají seznam vhodných filmů pro výuku hovorové angličtiny.