17.06.2019

Valentýn pro ni

Tak už je to zase tady, pánové. Valentýn. Já teda tenhle svátek zrovna moc nemusím, ale moje slečna si dává záležet, abych pochopil, že tomu fakt letos neuteču. Koupíme kytku, jasně, ale chtělo by to ještě něco, co myslíte? Co třeba začít snídaní do postele. Buď vyběhnout pro nějakou tu dobrůtku, co má milovaná nejraději, nebo – a to si pak připsat hromadu plusových bodů – se vrhnout do přípravy sám. Když se vše pěkně nazdobí na tácu, přidá se kafíčko, čerstvý džus, to vše doplněno o servírujícího muže v zástěře, nebude mít společné ráno chybu.

V plánu by pak mohla být relaxační masáž. Ne, není to rada, že byste měli vyrazit někam do salónu potěšit své unavené tělo. Nachystejte vlastnoruční jemnou masáž tělíčka své přítelkyně, kterou je ideální zakončit relaxační koupelí. Krásně vyzdobená koupelna – svíčky, květiny – a voňavá pěna ve vaně udělá určitě zázraky s náladou vaší i její. Vychutnejte si společné chvíle pohody stylově, nešetřete na vonných esencích. Jen ty kvalitní dovedou jak fantasticky provonět celou koupelnu, tak i poskytnout žádoucí relaxaci a uvolnění. Z levných napodobenin bude vaši partnerku tak maximálně bolet hlava, což asi nebude tím pravým dárkem, kterým chceme ženu potěšit na Valentýna, že?Vůni můžete použít i v aromalampě, čímž celou atmosféru ještě dokonale doladíte.

Další program nechám na vás, ale není od věci mít už zamluvený stůl v luxusní restauraci a poté vyrazit na společnou procházku. Miluje vaše drahá pobyt v přírodě?  Zakončete krásný den výletem s překvapením. Je vaše partnerka spíš typ oceňující dárečky hmotné? Tak co takhle návštěva klenotnictví či značkového butiku? Pochvala a další odměny vás coby pozorného muže poté jistě neminou.