28.05.2019

Zkuste přestat kouřit s e-cigaretou

Chcete přestat kouřit, ale nikotinové žvýkačky či náplasti nezabírají? Nemůžeme vám slíbit, že elektronická cesta vás určitě odnaučí sama o sobě kouřit. Musíte chtít, mít pevnou vůli a být přesvědčeni, že chcete přestat kouřit i vy sami. S elektronickou cigaretou se vám to ale podařit může, protože si nejen snížíte závislost na nikotinu, ale také během odvykání kouření ušetříte spoustu peněz. Zanecháte si kuřácké rituály a budete se cítit okamžitě spokojení.

Elektronická cigareta cena

Určitě vás bude zajímat elektronická cigareta cena. Tak ta se liší podle zvoleného typu elektronické cigarety. Jsou k dostání e-cigarety, jejichž cena je kolem 1 000 Kč, ale narazíte i na takové, jejichž pořizovací cena nejde pod 2 500 Kč. Elektronická cigareta cena je však hlavní ovlivňující faktor při výběru cigarety. Je pouze na vás, kolik chcete investovat do svého odvykání.

Tekutá náplň e-liquid

Do elektronické cigarety se dávají tekuté náplně e-liquid, které obsahují čistý nikotin. E-liquid se na trhu rozlišuje nejen podle příchutí, ale také podle koncentrace nikotinu. Jsou uspokojeni slabí i silní kuřáci. Postupně však koncentraci nikotinu v náplni snižujte, aby bylo odvykání co nejefektivnější. E-liquid se během kouření přeměňuje na páru, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Tato pára působí jako dým u klasické cigarety, ale rozdíl je v tom, že nezapáchá a neobsahuje škodlivé látky.