01.05.2019

Adrenalinová zábava pro muže

Zábava pro muže: tandemový seskok

Tandemový seskok je výborná adrenalinová zábava pro muže. Slovy je to nepopsatelný zážitek. To si musí každý prožít sám. Na tandemové seskoky se musíte nejdříve rezervovat. Poté už můžete jen doufat, že vám vyjde počasí. V některých případech se totiž musí přesouvat termín kvůli počasí.

Pro tandemový seskok musíte absolvovat jen velmi krátkou instruktáž

Až dojedete na letiště, tak projdete velice krátkou instruktáží, která trvá jen 15 minut. Poté si obléknete ochranný oděv a ochranné pomůcky. Následně se připnete k tandemovému pilotovy do postroje určeného na tandemový seskok padákem. Jedná se o moderní soupravu, která je plně zabezpečena.

Je tandemové skákání bezpečné?

Velice častá otázka je, jestli je tandemové skákání bezpečné. Tandemové seskoky jsou velice oblíbené také proto, že se jedná o nejvíce bezpečnou adrenalinovou zábavu. I tak nesmíte zapomínat na to, že se parašutismus řadí mezi rizikové sporty. Riziko lze však snížit na minimum.

Společnost provozující tandemové skákání vybírejte pečlivě

Riziko pro seskok padákem se snížilo na minimum hlavně proto, že se používají nejmodernější technologie a materiály. Díky novým materiálům zmizely závady, které se objevovaly dříve. Lidský faktor však může selhat vždy. Proto si před výletem musíte vybrat spolehlivou společnost provozující tandemové skákání.