27.04.2019

Slevy na zážitky

Slevy pro celou rodinu

Hledáte slevy pro celou rodinu? Rádi byste uspořádali oslavu v dražší restauraci a zábavu v zábavném parku, ale obáváte se toho, že vám na to nebudou stačit peníze? Nyní už se obávat nemusíte. Agregator.cz vám totiž ukáže na mapě všechny příležitosti na slevy 50 % – 90 %. Vaši oslavu, večírek či párty tak můžete uspořádat s výraznou slevou.

Fyzioterapeutická masáž za obrovské slevy

Za velké slevy ze slevových serverů si můžete užívat třeba i fyzioterapeutickou masáž. Fyzioterapeutická masáž je prováděna přesně na místech, které vás nejvíce bolí. V těchto oblastech jsou prováděny tlaky prstů, loktů nebo dlaní, což uvolní i obzvláště blokovaná záda. Na speciálním lůžku pocítíte relaxační zážitky, které jste ještě nikdy nemohli vyzkoušet.

Slevy na adrenalinovou zábavu

Velké slevy na adrenalinovou zábavu mohou být také důvodem, proč jste se pro ni rozhodli. Pokud půjdete na tandemový seskok padákem, tak si můžete užít mnoho společné zábavy s vaší rodinou nebo s vašimi přáteli. Tandemový pilot vás zaškolí v bezpečnostních opatřeních a také s vámi nacvičí tandemový seskok nasucho.