08.05.2019

Vyhlídkové lety balónem pro celou rodinu

Chcete strávit letní odpoledne nějak výjimečně? Sluníčko svítí, obloha bez mračna – ideální počasí na vyhlídkové lety balónem. Vystoupejte do výšek, užívejte si pohledu na okolní krajinu z ptačí perspektivy a nechte se odnést od všech svých povinností a starostí. Vyhlídkové lety balónem vás zavedou do klidné atmosféry, vnímat budete jen vítr. Vyhlídkové lety balónem jsou pořádány pro skupinu lidí, a tak se do výšek můžete vydat se svými přáteli, rodinou, nebo sami s neznámými lidmi. Vyhlídkové lety balónem kombinují adrenalin s odpočinkem. Splňte si svá přání a vyzkoušejte něco, po čem již dlouhou dobu ve skrytu duše toužíte.

Čistý adrenalin dodají tandemové seskoky

Pokud nechcete odpočívat, ale chcete si užít pořádný adrenalin ve výškách, volte tandemové seskoky, které vám splní toto velkolepé přání. Tandemové seskoky jsou uskutečňovány zpravidla z výšek 4 000 metrů. Otevřou se dveře letounu a vy s tandem pilotem vyskočíte a budete si užívat pár nezapomenutelných sekund volného pádu. Tandemové seskoky oceníte nejen vy, muži, ale také mnohé ženy vyhledávají dávku adrenalinu pro zpestření svého života. Nemusíte se ničeho bát, tandemové seskoky jsou bezpečné, i když to tak na první pohled nevypadá.

Dárky pro ženy plné adrenalinu

Jestliže se blíží narozeniny vaší ženy, přítelkyně, maminky či kamarádky, budete hledat vhodné dárky pro ženy. Vyzkoušejte zážitky, které jsou originální a splní svůj účel. Dárky pro ženy nemusí být pouze hmotného charakteru. Upusťte od tradičních dárků, jako je kytice či parfém a zaměřte se na extrémní sporty. Mnohé ženy adrenalinu holdují, a tak ocení bungee jumping, tandemový seskok padákem, nebo vyhlídkový let balónem. Pokud oslavenkyně preferuje odpočinek, jako dárky pro ženy volte tedy relaxační zážitky – čokoládovou masáž, víkendový pobyt v lázních či pivní koupele.