25.03.2019

Mužský život ve slevách

Slevy, které mají lidé rádi

Také jste propadli kouzlu hromadných slev? Kdo by nepropadl, když můžete mít pobyt v zahraničí až o 70 % levněji. Stačí jen, když seženete dostatečný počet zájemců, kteří na pobyt pojedou s vámi. U některých slev ani není potřeba shánět další zájemce, protože se jich přes internet najde dostatek. Najděte si na mapě takovou destinaci a takové slevy, které se vám budou líbit.

Kryoterapie – relaxace mrazem s 60 % slevou

I takové slevy můžete vidět na slevových portálech. Kromě toho, že ušetříte, také prospějete vašemu zdraví. Kryoterapie je léčba mrazem. To znamená, že vás na 3 minuty zavřou do komory, kde je – 160 stupňů Celsia. Tato léčba mrazem pomáhá proti bolestem a zánětům. Kryoterapie je dokonce účinná metoda proti revmatickým zánětům či chronickým onemocněním pohybového aparátu. Relaxační zážitky mohou být různých druhů.

Slevy za adrenalinové zážitky

A pokud je vaší touhou spíše adrenalinová zábava, tak si kupte seskok padákem za velké slevy na portálech hromadného nakupování. Před seskokem, během seskoku i po něm se vám bude věnovat zkušený instruktor, který je tandemovým pilotem. Seskok padákem je otevřená adrenalinová zábava pro širokou vrstvu obyvatel.