15.03.2019

Tandemové seskoky vás zabaví

Zažijte pocit adrenalinové zábavy

Chcete zažít skutečnou adrenalinovou zábavu? V tom případě vyzkoušejte tandemové seskoky. Celý průběh tandemového skákání si navíc můžete natočit na DVD a doma přehrávat. Film bude natáčet druhý parašutista. Budete tak mít fotky i film od přípravy na seskok přes nástup do letadla po tandemový seskok.

Na tandemový seskok se připravíte velice jednoduše

Příprava na tandemový seskok padákem je velice snadná. Ve skutečnosti dělá všechno jen tandemový pilot. Vy pouze spolupracujete. Nejdříve projdete krátkou instruktáží, kde se dozvíte všechno potřebné. Po nasednutí do letadla vám bude připadat, že se všechno odehrává jaksi samo.

Váš strach se brzy změní v euforii

Tandemové seskoky probíhají většinou velmi euforicky. Lidé jsou sice ze začátku nervózní nebo mají velký strach. Později se však v proudu adrenalinu tyto pocity změní v euforii. Pokud máte nyní strach i vy, pak si můžete být jisti, že po nasednutí do letadla z váš všechno odpadne.

Neváhejte a seskok padákem si nahrajte na DVD

Seskok padákem je velice rychlá zábava. Volný pád trvá jen 50 vteřin. Let s otevřený padákem trvá jen 10 minut. Proto je dobré, když si to všechno nahrajete na DVD. Po celou dobu vás bude doprovázet zkušený parašutista s kamerou. Po dopadu se film sestříhá a poskytne pro vaši domácí projekci. Z vašeho seskoku budou jistě všichni unešení.