06.04.2019

Vhodná zábava pro partu přátel

Adrenalinová zábava pro všechny přátele

Hledáte výbornou zábavu pro partu přátel? V tom případě vyzkoušejte tandemové seskoky. Není to sice kolektivní hra, ale legrace si společně užijete víc než dost. Nahoru se společně dopravíte letadlem a poté budete postupně skákat z letadla. Pokud si objednáte parašutisty pro filmování, tak budete mít i trvalou vzpomínku.

Je tandemový seskok padákem bezpečná zábava?

Tandemový seskok padákem je parašutismus, a proto se řadí mezi rizikové sporty. Oproti minulým letům se však podařilo riziko značně eliminovat. Všechny závady vymizely díky novým materiálům a technologiím. Zůstává zde však ještě lidský faktor, který může selhat vždy.

Pro tandemové seskoky si vyberte kvalitní společnost

Lidský faktor může selhat vždy. Proto si musíte vybírat velice spolehlivou společnost, která provádí tandemové seskoky. Pro výběr kvalitní společnosti vám pomohou reference, ceny ze soutěží nebo počet skoků celkem. V České republice prošlou náročnou zkouškou jen 35 tandemových pilotů, kteří mohou provádět tandemové seskoky.

Co si připravit na tandemový seskok?

Na seskok padákem budete potřebovat sportovní oděv, nervy a hezké počasí. Po příjezdu na letiště projdete 10ti minutovým školením. Následně si na sebe oblečete tandemovou soupravu. Tandemová souprava obsahuje i záložní padák se zabezpečovacím přístrojem. Tandemový seskok ve skupině přátel si jistě velmi užijete.