27.03.2019

Zábava a adrenalin

Agregator.cz je více než agregátor slev

Agregator.cz agreguje všechny slevy přehledně na mapu. Snadno ti tak můžete najít zajímavou slevu ve vašem okolí nebo pobyt v zahraničí. Na agregator.cz však také najdete akce kamenných prodejen, výprodeje a akce na levné pohonné hmoty. Agregator.cz vám proto nabízí všechny možnosti slev ve vašem okolí.

Kryoterapie se slevou

Relaxaci za báječné ceny si můžete užívat i za mrazu. Slouží k tomu kryoterapie, což je speciální léčba mrazem. Při této terapii budete vystaveni mrazu až – 160 stupňů Celsia. Chlad je velice starý prostředek proti bolestem a nejrůznějším zánětům. I vy se můžete cítit dobře. Stačí, když na 2 minuty – 3 minuty navštívíte velkou chladírnu, kde vás na chvíli zavřou. Relaxační zážitky mohou mít opravdu různou podobu.

Adrenalinové zážitky nakupujte ve velkém

Přes portály hromadného nakupování můžete nakupovat i adrenalinové zážitky. Tandemový seskok padákem si můžete užít s celou rodinou nebo se všemi vašimi přáteli. A vůbec nemusíte jezdit všichni zvlášť. Právě naopak je lepší, když skočíte všichni ve stejný čas z velkého letadla, do kterého se vleze i 12 osob. Pak se můžete dívat do obličeje druhých a sledovat, co to s nimi dělá.