14.03.2019

Zabaví vás tandemové seskoky?

Originální zábava, která vás nebude nudit

Hledáte zábavu, která nevypadá příliš všedně? V tom případě vyzkoušejte tandemové seskoky. Tandemové skákání je velice oblíbená zábava. Pro tandemový seskok si musíte vybrat ověřenou společnost. Jedině kvalitní společnost vám může nabídnout kvalitu nabízených služeb. A v tomto případě jde i o váš život.

Pro bezpečnost tandemového skákání se musí zabezpečit dvě složky

Tandemové skákání je velice bezpečné, jen se musí pořádně zabezpečit dvě složky. První složkou je technologie a druhou složkou lidský faktor. Ověřte si danou společnost tak, že se vyptáte na jejich technologické řešení. Také si zjistěte minulost a reference tandemových pilotů, kteří provádějí tandemový seskok padákem.

Díky novým technologiím je tandemové skákání velice bezpečné

Na tandemové skákání se většinou používají velice dobré technologie. Jedná se o tandemové soupravy se záložním padákem a zabezpečovacím přístrojem. Zabezpečovací přístroj otevře padák ve výšce 700 metrů nad terénem, kdyby na to náhodou zapomněl tandemový pilot. Proto jsou tandemové seskoky bezpečné.

Seskoky padákem si určitě užijete

Kromě toho mají tandemoví piloti u sebe výškoměr a akustický signalizátor výšky. Akustický signalizátor výšky včas varuje tandemového pilota pro otevření padáku. Pokud jste se rozhodli pro seskok padákem, tak vás čeká jen velice originální a euforická zábava.