08.04.2019

Zažijte skutečnou adrenalinovou zábavu

Díky tandemovému seskoku zažijete adrenalin

Tandemové seskoky jsou báječným prostředkem pro pocity adrenalinu. Pokud si to chcete vyzkoušet i vy, tak se na tandemový seskok musíte nejdříve přihlásit. Nejlepší způsob je takový, že vyplníte objednávkový formulář na webových stránkách prověřené společnosti.

Jak dále probíhá registrace na tandemový seskok?

Společnost provozující tandemový seskok padákem se s vámi poté telefonicky spojí. Poté si domluvíte místo, datum a čas. Pokud budete mít otázky, tak vám na ně jistě rádi odpoví. Při tandemovém seskoku zažijete skvělou zábavu z ptačí perspektivy. Vyzkoušejte tandemový seskok a jistě budete velmi spokojeni.

Kde se provozuje tandemové skákání?

Tandemové seskoky se provádějí z několika letišť v ČR. Jedná se o speciální letiště, která k tomu mají přizpůsobený provoz, hangár i dopadovou plochu. K letišti však nepojedete více jak 75  km, protože síť letišť pro tandemové skákání je velmi hustá.

Při seskoku padákem zažijete úžasné pocity

Seskok padákem vám poskytne úžasnou zábavu. Díky tandemovému seskoku nemusíte umět ovládání těla při volném pádu a nemusíte umět samostatně skákat. Je to velice rychlá zábava, ke které vám stačí jen minimum dovedností. Proto je tandemový seskok padákem otevřená zábava pro širokou vrstvu obyvatel.